loadingimg

Wczytuję dane...

Towar dostarczy

 

Towar dostarczamy do UE

Facebook

Ekspresowa płatność dzięki:

Oryginalne produkty

Subskrypcja

Znajdujesz się w: Strona główna
»

KIMBO HoReCa

Kawa KIMBO HoReCa - idealna kawa do kawiarni

Kawa ziarnista - sklep z kawą - Paola-Caffe.pl

.

Kawa Kimbo HoReCa

 

 

Marka KIMBO, znana na świecie, dopiero zyskuje uznanie w Polsce, a obecnie jest gwarancją oryginalności dla oferującego ją lokalu. Jej wyjątkowy smak i aromat jest niepowtarzalny i z pewnością w niedługim okresie czasu będzie jedną z bardziej popularnych kaw pośród wielbicieli tego trunku

Palarnia tej kawy założona została w 1963 roku w Neapolu, w samym sercu włoskiego espresso. Cafe do Brasil jest dziś jedną z największych włoskich palarni, która produkuje i sprzedaje swoje mieszanki o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku we Włoszech i na całym świecie.

 

Polacy coraz częściej zwracają uwagę na smak kawy, którą piją. W największych miastach nowe kawiarnie (również te "mobilne" - czyli stoiska kawowe na ulicach) wyrastają niczym grzyby po deszczu. Na polskim rynku istnieje wiele marek kaw, którymi można rozkoszować się w różnych kawiarniach. Jest jeszcze jedna marka, która dopiero na naszym rynku zaczyna się pojawiać - KIMBO.

 

Marka Kimbo horeca oferuje wysokiej jakości kawę do kawiarni oraz do domu. Jest to znany na całym świecie producent kawy, który działa już od 1963 roku. Główna palarnia znajduje się we włoskim Neapolu, czyli w światowej stolicy Espresso.

 

Chcąc zaoferować klientom kawiarni coś zupełnie nowego, warto wybrać produkty marki Kimbo. To wysokiej jakości kawa pochodząca wyłącznie z najwyższej jakości ziaren. Charakteryzuje się wyjątkowo przyjemnym smakiem i aromatem.

Podstawowym produktem marki Kimbo jest espresso. W naszej ofercie znajduje się kawa do kawiarni espresso dostępna w kilku różnych odsłonach. Dzięki temu można uzyskać wyjątkowy smak naparu. Espresso marki kimbo stanowi doskonałą bazę także do innych kaw - na przykład Latte Macchiatto.

BĄDŹ ORYGINALNY - KAWA KIMBO DO KAWIARNI - BĄDŹ ORYGINALNY

.Kawa Kimbo HoReCa.

.

.

Sortuj według:     Wyświetl po produktów
zmień układ produktów  zmień układ produktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

 
szukanie zaawansowane »