loadingimg

Wczytuję dane...

Towar dostarczy

 

Towar dostarczamy do UE

Facebook

Ekspresowa płatność dzięki:

Oryginalne produkty

Subskrypcja

O sklepie

Naszym założeniem jest obopólne zaufanie, a rzetelność dewizą firmy

 

Paola-Caffe obsługuje firmy, instytucje, jak również indywidualne osoby prywatne z całej Polski - dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów - ZAPRASZAMY

 

Misją Paola-Caffe jest zaopatrywanie wszystkich naszych Klientów tylko w najlepsze kawy. Nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie wszystkich gatunków kaw, wszystkich producentów, ale zawsze te które są godne polecenia i te które spełniają nasze wymagania. Wiemy, że kultura picia kawy w Polsce rośnie wręcz z dnia na dzień, widzimy jak Klienci powoli doceniają smak i aromat zamknięty w ziarnach kaw, postrzegamy zmiany w nabywanym asortymencie przez Nich. Staramy się odczytywać gusta i oczekiwania naszych Klientów i właśnie po to jesteśmy !!!

 

.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć bardzo szeroką gamę kaw ziarnistych czy mielonych pochodzących z takich palarni jak: Lavazza, Illy, Kimbo, Pellini, Segafredo, Vergnano, Gimoka, jak również oferujemy dodatki do kaw typu syropy, czy środki czyszczące do ekspresów. Zajmujemy się także dystrybucją kaw do systemu Lavazza Espresso Point.

Jednocześnie jesteśmy dystrybutorem kawy KIMBO dla segmentu HoReCa - zapewniamy całość wsparcia marketingowego (porcelana, szklanki itd..) oraz wyśmienitą kawę pochodzącą z Neapolu, serca włoskiego espresso.

.

Sklep internetowy pod adresem www.paola-caffe.pl istnieje od 2009 roku, od lutego 2013 sklep działa również równolegle pod inną domeną tj. sklepzkawa.com. Nasz sklep to przede wszystkim: kawa ziarnista, kawa mielona, kawa lavazza point. Przez cały okres paola-caffe dała się poznać jako rzetelna i sprawdzona firma. W maju 2012 została przeprowadzona zmiana struktury wlasnościowej sklepu, co pozwoliło na ulepszenie oprogramowania, rozszerzenie oferty produktowej oraz podjęcie działań mających na celu dynamiczny rozwój firmy.  

.

Najważniejsza dla nas jest najlepsza jakość oferowanych towarów w konkurencyjnej cenie.

.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy, jak również wszelkiego rodzaju sugestie dotyczące asortymentu czy ogólnej działalności firmy.

 

Znajdziesz nas również pod adresami:

- www.sklepzkawa.com

- www.kimbo.com.pl

  

Z poważaniem:

Zespół Paola-Caffe